Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 19 in /home/myplasti/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990
صادرات بطری پلاستیکی به کشور عراق صادرات بطری پت و جار صادرات درب بطری

صادرات بطری پلاستیکی به عراق

تولید بطری پلاستیکی برای صادرات

بطری پت پلاستیکی برای صادرات به عمان و عراق و کشور های حوزه خلیج پارس توسط شرکت های تولید کننده در این زمینه با بهترین و باکیفیت ترین مواد اولیه پریفرم و پت تولید می شود.

بطری پت توسط شرکت مای پلاستیک تولید کننده بطری برای صادرات به عراق و افغانستان و کشور های حوزه خلیج فارس با مواد پلی اتیلن ترفتالات (پت) تولید می شود.

ظرف iml

صادرات ظروف جار و خرما

بطری پت پلاستیکی در مدل ها و قالب های متنوع با پریفرم و مواد پت تولید می شود، از بطری پلاستیکی پت برای بسته بندی محصولات زیر استفاده می شود:

صادرات ظروف جار

امار صادرات بطری در عراق

صادرات بطری جار پلاستیکی به عراق و کشور های خارجی از ایران توسط شرکت های تولید کننده بطری پت و صادر کننده ها با واسطه ها انجام می گیرد که در سال گذشته آمار صادرات بطری و پریفرم پت به عراق جیزی حدود 19 میلیارد تومان بوده است، کشور هندوستان از مشتریان خوب بطری پت و پریفرم می باشد که در ایران تولید می شود.

صادرات بطری

قیمت بطری پلاستیکی برای صادرات

بطری پلاستیکی پت با پریفرم و مواد اولیه پت برای صادرات توسط شرکت های تولید کننده فعال و معتبر در این زمینه تولید می شود، مواد پت PET آن توسط شرکت پتروشیمی تندگویان از بزرگان در این عرصه تولید می شود و اما بطری پت و پریفرم توسط شرکت های زیر تولید می شود.

پلاستیک بیگیبطری 250 سی سی

روش صادرات بطری به کشوره های خارجی

برای صادرات بطری پت و پریفرم و مواد پت به کشور های عراق و هندوستان و سایر کشور های خارجی
به وسیله واسطه هایی از این طریق انجام می گیرد و در بعضی از موارد مشتریان خارجی خودشان از طریق سرچ در اینترنت
تامین کنندگان فعال در این زمینه را پیدا می کنند و از این روش خرید خود را انجام می دهند.

پیریفرم

0

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما