فروش ظروف پلاستیکی
خانه / بطری پلاستیکی / بطری پلاستیکی شامپو / کارخانه تولید بطری پلاستیکی شامپو
کارخانه تولید بطری پلاستیکی شامپو

کارخانه تولید بطری پلاستیکی شامپو

کارخانه تولید بطری پلاستیکی شامپو در ایران چه کسانی هستند؟ آیا امکان تولید بطری های شامپو برند های مختلف وجود دارد؟ بطری پلاستیکی شامپو در حالت های عمومی بر چند مدل تولید می شود؟

کارخانه تولید بطری پلاستیکی شامپو در ایران شرکت های زیادی هستند که انواع بطری های شامپو را با بهترین کیفیت تولید می کنند.

بطری هایی که توسط برند های شامپو در این زمینه مورد استفاده قرار می گیرد قالب انحصاری بوده و توسط شرکت های تولیدکننده در زمینه بطری شامپو تولید می شود.

امکان تولید بطری های پلاستیکی شامپو برند های بزرگ شامپو وجود نخواهد داشت بلکه می توان یک طرح جدید با هزینه قالب جداگانه را به شرکت های تولیدی در این زمینه داد تا بطری پلاستیکی متناسب آن شرکت تولید شود.

بطری پلاستیکی شامپو در طرح های عمومی

اما هستند شرکت های تولیدی زیادی که به دنبال قالب جداگانه نیستند و می خواهند بطری پلاستیکی شامپو در حالت عمومی را خریداری کنند.

این نوع بطری های پلاستیکی در حال حاضر توسط شرکت آراد پلاستیک با همکاری تولیدکنندگان شهرک زرین دشت واقع در شهریار کرج مدل زیر می باشد.

این نوع بطری پلاستیکی شامپو در رنگ بندی آبی، قرمز و سفید تولید می گردد، جهت خرید عمده این نوع بطری پلاستیکی می توانید از طریق سایت بازار پلاستیک ایران اقدام فرمایید.

کارخانه تولید بطری پلاستیکی شامپو

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت تولیدی آراد پلاستیک
 مدیر عامل شرکت :آقای اسماعیل بیگی
مشاور مشتریان:09126799754
آدرس کانال: aradplastici@
آدرس آی دی اینستاگرام: aradplastic@
پست الکترونیکی: info@aradplastic.ir

مطلب پیشنهادی

بطری پت بهداشتی

مرکز فروش بطری پت بهداشتی و آرایشی

بطری پت بهداشتی و آرایشی جهت بسته بندی انواع محصولات آرایشی و بهداشتی نظیر شامپو …