Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 32 in /home/myplasti/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990
فروش بطری یک لیتری بطری یک لیتری در کرج بطری پت یک لیتری

فروش بطری یک لیتری در کرج

تولید و پخش بطری یک لیتری در کرج

بطری 1 لیتری پت در کرج توسط شرکت های تولید کننده در این زمینه تولید و از طریق اینترنت و نمایندگی های فروش اینترنتی به صورت عمده عرضه و پخش خواهد شد.

بطری 1 لیتری پت در مدل و طرح های متنوعی تولید می شود که این مدل ها هر کدام با استاندارد های خاصی در ایران با مواد پلی اتیلن ترفتالات تولید می شود، بطری های 1 لیتری 1 کیلو یا 1000 گرم از محصول را بسته بندی می کنند.

هر 1 لیتر برابر 1000 سی سی می باشد.

ماده پلی اتیلن ترفتالات چیست؟

پلی اتیلن ترفتالات از ماده های پلیمری است که در اغلب کشور های جهان برای تولید الیاف پلی استر استفاده می شود اما در ایران برای ساخت و طراحی و تولید بطری های آشامیدنی استفاده می شود.

پلی اتیلن به روش پلیمریزاسیون مرحله ای واکنش بین اسید ترفتالیک خالص PTA و مونو اتیلن گلیکول در کشور توسط شرکت های پتروشیمی تولید می شود تا بتوان بطری های پت آشامیدنی را با آن تولید کرد.

[toggle title=”دمای انتقال شیشه ” state=”open”]دمای انتقال شیشه این پلیمر حدود 80 درجه سانتیگراد می باشد.[/toggle]

بطری اسلیم

انواع بطری پت 1 لیتری

  • بطری پت فراز
  • بطری پت دسته دار
  • بطری پت رینگی
  • بطری پت جار
  • بطری پت شش گوش
  • بطری پت جوس

بطری یک لیتری پت

تولید کننده بطری پت در کرج

شرکت های تولید کننده بطری پت در کرج بسیار زیاد می باشد که از این شرکت ها می توان
به شرکت های زیر اشاره داشت.

  1. اروند پلاست
  2. البرز پلاستیک محیا
  3. کالا پلاست

بطری یک لیتری پت

پخش عمده انواع بطری پت

انواع بطری پت در مدل های مختلف و حجم های متفاوت از طریق اینترنت و نمایندگی های فروش اینترنتی به صورت عمده به شهر کرج، تهران، مشهد و سایر شهر های ایران پخش خواهد شد، جهت خرید و ثبت سفارش عمده می توانید با مشاورین فروش این سایت تماس حاصل نمایید.

این سایت با همکاری تولید کنندگان بطری پت در سراسر ایران پایین ترین قیمت را به شما خواهند داد تا از این طریق شما بتوانید فروش بالایی را در این زمینه داشته باشید.

0

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما