Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 16 in /home/myplasti/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990
قیمت بطری پلاستیکی 1.5 لیتری جهت صادرات به عراق و کشور های خاورمیانه

قیمت بطری پلاستیکی 1.5 لیتری جهت صادرات

آیا از قیمت بطری پلاستیکی 1.5 لیتری جهت صادرات به عراق در بازار امروز خبر دارید؟ آیا می دانید در تاریخ امروز بطری پلاستیکی 1.5 لیتری شفاف با چه قیمتی به عراق و کشور های دیگر صادرات می شود؟

عراق از کشور هایی می باشد که میزان محصولات ایرانی را به کشور خود وارد و عرضه می کند، بطری پلاستیکی 1.5 لیتری طرح فراز هم جز محصولاتی است که به کشور عراق و کشور های همسایه ایران صادرات خواهد شد.

اغلب مشتریان عراقی به دنبال محصولات با کیفیت پایین اما قیمت مناسب می باشند و همین عامل باعث شده تا خیلی از صادرکنندگان ایرانی به عراق به این عامل توجه زیادی کنند و به دنبال محصولی با قیمت مناسب می باشند.
اگر شما هم صادرکننده بطری پلاستیکی 1.5 لیتری با قیمت مناسب هستید این سایت به شما این امکان را خواهد داد تا بطری 1.5 لیتری را با قیمت مناسبی خریداری کنید با ما همراه باشید.

قیمت بطری پلاستیکی 1.5 لیتری

بطری پلاستیکی 1.5 لیتری امروزه به علت نوساناتی که قیمت دلار و مواد اولیه پتروشیمی داشت روز به روز در حال تغییر می باشد و همین سبب شده تا افت نسبی در صادرات و فروش داخلی بطری پلاستیکی به چشم بخورد.

اما قیمت این نوع بطری در تاریخ امروز برای صادرات حول حوش 590 تومان بدون درب می باشد که ممکن است این قیمت هم در تاریخ های بعدی تغییر کند.

قیمت بطری پلاستیکی 1.5 لیتری

صادرات بطری پلاستیکی 1.5 لیتری

با توجه به توضیحات بالا شاید به این فکر افتادید که صادرات بطری پلاستیکی در این بازه زمانی به طور کل متوقف شده است که این طور نیست بلکه قبلا از هر 10 مشتری عراقی هر 10 مشتری بطری های ایرانی را خریداری می کردند اما امروز از هر 10 مشتری عراقی یک الی دو مشتری خرید خواهد کرد.

جهت صادرات بطری پلاستیکی 1.5 لیتری می توانید از طریق سایت بازار پلاستیک ایران اقدام فرمایید تا کارشناسان فروش ما در این خصوص مشاوره های خوبی را به شما بدهند تا بتوانید بهترین و پرفروش ترین بازار را در حوزه صادراتی داشته باشید.

تولید بطری پلاستیکی 1.5 لیتری

بطری پلاستیکی 1.5 لیتری طرح فراز در رنگ شفاف و مات در کشور با مواد پلی اتیلن ترفتلات در مرحله اول به پریفرم تبدیل خواهد شد و بعد از آن بطری پلاستیکی 1.5 لیتری طرح فراز تولید می شود، در فیلم زیر در آپارات و یوتیوب می توانید بخشی فیلم تولید بطری پلاستیکی را مشاهده کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما