Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 14 in /home/myplasti/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990
لیست قیمت به روز انواع درب بطری پت و دستگیره بطری پت سایز 28 و 45

لیست قیمت به روز انواع درب بطری پت

لیست قیمت به روز انواع درب بطری پت را از چه طریقی دریافت کنیم؟ هر بسته بسته درب های پت چه تعداد می باشد و آیا قابلیت چاپ برند بر روی درب وجود دارد یا خیر؟

درب های بطری پت در دو سایز 28 و 45 و 18 تولید می شوند که هر کدام برای بطری های خاص خود مورد استفاده قرار می گیرند.

به عنوان مثال برای بطری پلاستیکی طرح فراز یا نوشابه و دوغ چون سایز دهانه آن 28 می باشد از درب سایز 28 استفاده می شود و همچنان بطری پلاستیکی کتابی و انواع بطری پلاستیکی های که سایز دهانه آن ها 28 میلیمتر می باشد.

بطری های سایز دهانه 45 بطری های پت آناناسی در حجم بزرگ می باشد که میانگین 4 لیتر را در خود جای می دهد، درب این نوع بطری ها سایز 45 میلیمتر می باشد که در کشور با بهترین کیفیت تولید می شود.

سایز دهانه 18 بطری های پت کوچک مانند بطری پلاستیکی آلفا می باشد، این نوع بطری آلفا بیشتر برای بسته بندی مواد های آرایشی و بهداشتی و محصولات در حجم پایین استفاده می شود.

لیست قیمت به روز انواع درب

لیست قیمت انواع به روز انواع درب پت آذر ماه 97 به شرح زیر می باشد که می توانید به صورت آنلاین مشاهده کنید.

توجه کنید برای ثبت سفارش نهایی حتما جهت دریافت قیمت نهایی با کارشناسان فروش ما تماس حاصل فرمایید.

تولید انواع درب بطری پت

بسته بندی انواع درب بطری پت

انواع درب بطری پت در سایز 28 و 45 میلیمتر در بسته های 5000 تاییی بسته بندی می شود و از طریق سایت های اینترنتی به صورت عمده و تناژی با ارزان ترین قیمت خرید و فروش می شود.

و اینکه توجه کنید که امکان چاپ برند و لوگو بر روی درب بطری های پت وجود دارد، جهت سفارش درب پت با چاپ برند و لوگو از این طریق اقدام نمایید.

لیست قیمت به روز انواع درب

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما