Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 26 in /home/myplasti/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990
فروش بطری فراز در اصفهان - پلاستیک بیگی

فروش بطری فراز در اصفهان

بطری پت فراز در اصفهان توسط شرکت های تولید کننده دوغ، نوشابه و انواع مایعات آشامیدنی و نوشیدنی بسیار پرمصرف و پرفروش می باشد.
به طوری که می توان از شهر اصفهان به عنوان مصرف کننده اصلی بطری پت فراز نام برد، شرکت های تولیدی بطری پت انواع بطری های خود را از روش های نمایندگی از طریق سایت ها با قیمت مناسب به فروش می رسانند.

شهر اصفهان هم محل تامین بطری پت فراز یک لیتری و یک و نیم لیتری می باشد و هم محل مصرف بطری های پت فراز خواهد بود، در مورد مصرف بطری های پت در این شهر می توان به شرکت هایی اشاره داشت که در زمینه تولید محصولات زیر فعالیت دارند.

  1. دوغ گازدار
  2. نوشابه
  3. آبمیوه
  4. آبلیمو
  5. آبغوره
  6. آب معدنی

اما در مورد تامین بطری پت در اصفهان هم می توان به شرکت های تولید کننده بطری پت و پریفرم در این شهر اشاره داشت که شما می توانید با ما همراه باشید تا با تمامی شرکت های تولید کننده بطری پت در اصفهان هم آشنا شوید.

بطری پت فراز

شرکت های تولیدی بطری پت فراز در اصفهان

  • شرکت آوند پلیمر نطنز
  • گل پلاست ثلاث
  • عارف شاهیزدی

مشخصات بطری پت طرح فراز

بطری پت طرح فراز به شکل استوانه ای گرد پافیلی در حجم یک لیتر و 1/3 لیتر و 1.4 لیتر
و 1.5 لیتر و 300 سی سی با مواد پلیمری پلی اتیلن ترفتالات تولید می شود.

تعداد در هر بسته بطری پت طرح فراز 1.5 لیتری 100 عدد می باشد که در بسته بندی مشما به بازار عرضه می شود و نحوه ارسال از شهر اصفهان به سایر شهر های ایران از طریق شرکت های باربری در این زمینه انجام می گیرد.

بطری فراز

[toggle title=”همکاری با ما” state=”open”]جهت خرید و یا فروش بطری پت دسته دار، طرح فراز و انواع بطری های پت می توانید از طریق این سایت اینترنتی با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید.[/toggle]

0

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما