Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 12 in /home/myplasti/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990
خرید عمده بطری 6 گوش 1 لیتر دهانه 28 میلیمتر وزن 42 گرم با ارزان ترین قیمت

خرید عمده بطری 6 گوش 1 لیتر دهانه 28 میلیمتر وزن 42 گرم

خرید عمده بطری 6 گوش 1 لیتر دهانه 28 میلیمتر با وزن تولید شده 42 گرم از چه طریقی انجام می گیرد؟ بطری شش گوش 1 لیتری با چه قیمتی خرید و فروش می شود؟

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

بطری شش گوش از سری مدل های بطری های پلاستیکی می باشد که در حجم یک لیتری در سایز دهانه 28 میلیمتر با وزن 42 گرم تولید و به بازار عرضه می شود.

وزن بطری چیست؟

وزن بطری های پلاستیکی حداقل وزنی است که یک بطری پت تازه تولید شده دارد و با گنجایش بطری کاملا متفاوت می باشد.

هر وزن بر اساس پریفرم تولید شده آن بطری تعیین می شود یعنی اگر پریفرم تولید شده که با آن بطری را تولید می کنند 42 گرم باشد بطری به وزن 42 گرم تولید می گردد.

بطری پت 6 گوش 1 لیتر با دهنه 28 هم با پریفرم وزن 42 گرم تولید شده است و وزن بطری 42 گرم شده است.

خرید عمده بطری 6 گوش 1 لیتری با دهانه 28 میلیمتر با تعداد در بسته 120 عدد با مناسب ترین قیمت خرید و فروش می شود، جهت خرید آنلاین با مناسب ترین قیمت از طریق این سایت اقدام نمایید.

بطری 6 گوش 1 لیتر

کاربرد بطری پت شش گوش

بطری های 6 گوش اکثرا در بازار برای بسته بندی روغن زیتون و بسته بندی سایر محصولات استفاده می شود، اگر شما از نوع شکل و ظاهر بطری شش گوش خوشتان آمده می توانید به صورت عمده از طریق این سایت بطری خود را سفارش دهید.

علاوه بر بطری پلاستیکی شش گوش انواع بطری های پلاستیکی در مدل های بطری پلاستیکی کتابی، بطری پلاستیکی طرح فراز و سایز مدل های بطری های پت را با قیمت مناسب به فروش می رساند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما