Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 58 in /home/myplasti/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990

Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 58 in /home/myplasti/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990
ساخت قالب بطری - پلاستیک بیگی

ساخت قالب بطری

طراحی ساخت قالب بطری پت و جار و تزریق پلاستیکی فعالیت ما در شرکت طراحی و ساخت قالب های بادی و تزریقی است.

بذیهی است ما نیز همگام با شرکت های معتبر قالب سازی از تکنولوژی cad\cam و استراتژی ساخت قالب ها بر پایه کیفیت بالا و زمان کوتاه و مطابق پا استاندارد های جهانی و قیمت رقابتی بهره میگبریم و در نتیجه کم ترین خطا بالاترین سشرعت و تنوع در مدل های مختلف و مورد پسند مشتری را در ساخت قالب داریم.

در این راه از نرم افزار های مطرح نظیر و دستگاه های CNC با دقت حدودا ۱۰ میلیون میکرون کمک میگیریم.

همچنین واحد طراحی این شرکت با کادری مجرب و توانمند توانایی طراحی انواع بطری با نرم افزار  aueocad soldi wirk catia می باشد.

 • ساخت انواع قالب های پیچیده با بهترین کیفیت
 • ساخت قالب با طرح و نقش دلخواه مشتری
 • استفاده از جدیترین متد های روز دنیا جهت تولید قالب
 • تطبیق اندازه قالب در خطوط پرکن
 • ساخت قالب از ۵ سی سی به بالا
 • ساخت قالب با قیمت ارزان
 • امکان ارائه نقشه های سه بعدی قبل از ساخت قالب

قالب بطر ی250 سی سی

مراحل ساخت قالب بطری

 1. طراحی ایده بطری
 2. طراحی بطری
 3. نمونه سازی سه بعدی
 4. ساخت قالب بطری
 5. تولید بطری

نحوه طراحی و ساخت قالب بطری پت

امروز بسته بندی به عنوان یکی از مهم ترین ابزارهای معرفی محصول و همچنین افزایش سهم بازار برای محصولات مختلف مطرح می باشد اکثر محصولات موجود در بازار با تکنولوژی ها و فرایند های مشابه تولید می گردند اما تفاوت و قیمت در دو محصول مشابه عمد تا از تفاوت در بسته بندی و نوآوری های مربوط به بسته بندی ناشی می شود. چه بسا محصولات با کیفیت پایین نر به دلیل نوآوری و رعایت اصل بسته بندی با قیمت بالاتری به فروش می رسند. بدیهی است که صنعت تولید بطری های پلاستیکی (خصوصا بطری هار پت و جار) می باشد. بدین منظور و با هدف حفظ کیفیت تولید محصول جدید و هماهنگی و مراحل مختلف تولید تمامی فعالیت های این حوزه از طراحی محصول تا تولید بطری و تحویل آن در مجموعه تولیدی بیگی انجام می گیرد. شرکت مای پلاستیک اولین سازنده دستگاه بادکن کن در ایران می باشد.

یکی از مهم ترین خدمان شرکت مای پلاتستیک طراحی و ساخت انواع قالب تولید بطری پت می باشد بارزترین ویژگی های شرکت مای پلاستیک در ساخت قالب تولید بطری پت ساخت قالب بطری از روی تصویر ارائه شده خریدار ساخته می شود. ویژگی دیگر این مجموعه مدت زمان ساخت قالب می باشد که در صورت می شود در حالی که زمان لازم نرمال برای ساخت قالب ۱۰ روز کاری می باشد.

دستگاه بادکن

دستگاه بادکن

ویژگی قالب بطری ساخته شده توسط شرکت مای پلاستیک

 1. از مترایل آلمینیوم با کیفیت موجود در بازار استفاده می کنند.
 2. به منظور افزایش عمر قالب و عدم سولفاته کردن سطح قالب قالب ها را به صورت آینه ای پولیش کاری می کنند.
 3. به منظور فیکس بودن همیشگی سربن بطری سربند بطری به قالب بطری و ماشینکاری متصل می کند.
 4. به منظور افزایش کیفیت بطری تولید شده از سیستم خنک کاری حوزچه ای کامل در پشت قالب استفاده می کند.

ویژگی قالب بطری ساخته شده توسط شرکت مای پلاستیک

قالب تزریق

انواع قالب

 • قالب تزریق

قالب تزریق به دو دسته تقسیم می شود: ۱- قالب های راهگاه گرم ۲- قالب های راهگاه سرد

 1. قالب های راهگام گرم:

قالب های راهگام گرد مواد پلیمری را از نازل دستگاه تزریق تا شکل گیری قطعه هدایت می کند. این روش به این صورت انجام می شود که کمترین افت دمایی وکمترین افت فشار جهت جریانمواد پلیمری راداشته باشد.

۲- قالب های راهگاه سرد:

قالب های راهگاه سرد مواد را از طریق تراشیدن مسیر هدایت مواد پلیمری را تا محل شکلگیری قطعه کار می کند و در نیجه مواد وارد حفره می شود زمانی که تزریق انجام می شود قطعه باید به راحتی از قالب جدا شود و ضایعات کمتری تولید شود.

 • قالب های بادکن:

قالب بادکن با توجه به توانایی تولید دستگاه بادکن پت به این صورت عمل می کند که قطه مورد نظر بر روی فولاد تراشیده میشود زمانی که راه آب جهت خنک کاری قطعه باد شده ایجاد می شود بر روی کفشک نصب می گردد. ابتدا پیریفرم در کوره قرار می گیرذ و با گذشت زمان و حرارت مورد نیاز درون قالب قرار می دهیم و دستگاه پریفرم به کمک باد با فشار ۳۰ بار باد می کند و بطری مورد نظر تولید می کند.

ساخت قالب بطری

پیریفرم چیست؟

تا به حال به این فکر کرده اید که این همه ظرف های رنگارنگ مختلف نگهداری مواد غذایی که در بازار می بینیم  از چه طریق ساخته می شوند و چگونه پلاستیک به شکل یک بطری نوشابه را به شکل یک ظزف جذاب عسل در می آید؟ معمولا برای شکل دهی به پلاستیک از قالب هایی به نام پریفرم استفاده می شود.

پریفرم قطعه ای است با ضاهری خاص شبیه به لوله آزمایش شفاف و دارای سطحی هموار که محصول واسط در مجموعه فرایندی های تبدیل گرانول پلی اتیلن ترفتالات به بطری می باشد.

 

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما