Warning: DOMDocument::loadHTML(): ID gridstd already defined in Entity, line: 44 in /home/myplasti/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990

Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 62 in /home/myplasti/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990
تولید و فروش بطری پت روغن دسته دار - پلاستیک بیگی

تولید و فروش بطری پت روغن دسته دار

بطری پت روغن دسته دار و بدون دسته در حجم یک لیتر و نیم لیتر و چهارلیتری و پنج لیتری برای بسته بندی روغن کنجد و روغن زیتون و روغن های سرخ کردنی توسط شرکت های تولید کننده در این زمینه تولید و از روش اینترنتی با قیمت مناسب به فروش خواهد رسید.

بطری پت روغن دسته دار از سری بطری های پلاستیکی می باشد که توسط شرکت های تولید کننده در زمینه تولید پریفرم و بطری پلاستیکی تولید می شود، بطری پت دسته دار و بدون دسته ای که توسط کارخانه های تولیدی در این زمینه تولید می شود همگی با مواد پلیمری پلی اتیلن ترفتالات تولید شده است و برای بسته بندی روغن های خوراکی توسط شرکت های تولید کننده روغن در اردکان و سایر شهر های ایران استفاده خواهد شد.

تفاوت بطری پت دسته دار با بدون دسته

بطری های پت دسته دار با بدون دسته تفاوتشان در دسته ای است که در بغل بطری پت پلاستیکی دسته دار موجود می باشد اما در بطری های پت بدون دسته این دسته وجود ندارد.

بطری یک لیتری پت

کاربرد بطری پلاستیکی پت

بطری های پلاستیکی پت دسته دار و بدون دسته که در حجم های یک لیتر و نیم لیتر و دو لیتر و چهار لیتر و پنج لیتر تولید می شود برای بسته بندی روغن های خوراکی و سایر مواد غذایی توسط شرکت های تولید کننده در این زمینه استفاده خواهد شد.

  • روغن کنجد
  • روغن زیتون
  • روغن سرخ کردنی
  • روغن شحم گاوی
  • روغن حیوانی

تولید بطری پت روغن

بطری پت پلاستیکی روغن در دو نوع دسته دار و بدون دسته که در بالا تفاوت این دو را خدمت شما عرض کردیم
به این صورت تولید می شود که در مرحله اول ماده پلیمری پت PET را به پریفرم
با دستگاه تزریق پریفرم تبدیل خواهند کرد و بعد از پریفرم موجود را با استفاده قالبی
که در دستگاه باد کن پت نصب شده است باد می کنند و به بطری پت تبدیل می شود.

مواد های پلیمری مختلفی برای تولید بطری پلاستیکی به کار می رود
که یکی از آن پت می باشد و ماده های دیگر هم در ادامه خدمت شما ذکر می شود.

  1. پلی اتیلن ترفتالات PET
  2. پی وی سی PVC
  3. پلی کربنات PC
  4. پلی پروپیلن پ پ بادی
  5. پلی اتیلن PE

 

قیمت بطری پت روغن

بطری و جار پت پلاستیکی این روز ها به دلیل نوسان قیمت مواد مواد اولیه و دلار تا حدود 35% افزایش قیمت داشته است که در این رقم در بازار بطری پلاستیکی بی سابقه بوده است، از این رو نمی توان قیمت مشخصی را الان خدمت شما ذکر کرد در این خصوص برای دریاقت قیمت روز بطری پلاستیکی پت می بایست با مشاورین فروش آراد پلاستیک تماس بگیرید تا شما را در جریان قیمت روز بطری و جار های پلاستیکی بگذارند.

قیمت بطری پت روغن

خرید و فروش بطری پت روغن

خرید و فروش بطری پت روغن در مدل دسته دار و بدون دسته همراه با درب و دستگیره در سایز دهانه 28 و 45 و 18 به صورت عمده از روش اینترنتی با مناسب ترین قیمت توسط سایت های اینترنتی در این زمینه امکان پذیر می باشد.

سایت بازار پلاستیک ایران زیر مجموعه شرکت مای پلاستیک با تیم پشتیبانی قوی و جوان در حال فعالیت در این
عرصه می باشد که شما می توانید با تماس با کارشناسان فروش این مجموعه بطری پلاستیکی پت روغن را با قیمت مقرون به صرفه خریداری کنید.

 

0

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما